www.hotel-ubytovani.com
 

Penzion FLORA *** ubytování Janské Lázně

 
 
 
Penzion Janské Lázně Flora - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Janské Lázně Flora - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Janské Lázně Flora -  je k dispozici připojení na internetPenzion Janské Lázně Flora - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Janské Lázně Flora - disponuje restauracíPenzion Janské Lázně Flora - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Janské Lázně Flora - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Janské Lázně Flora - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Janské Lázně Flora - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Penzion FLORA
Černohorská 17, Janské Lázně 54225
Česká Republika
Pension-Janske-Lazne-Flora@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
Penzion Flora ubytování Janské Lázně Aktuální počasí zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion FLORA - ubytování Janské Lázně | Vítejte

 
Penzion Janské Lázně Flora Penzion Vila Flora leží v klidném místě, od centra Janských Lázní ( lázeňské kolonády ) cca 200 m , od kabinové lanové dráhy na Černou horu cca 200m, ideální poloha pro letní horskou turistiku a zimní sporty.

Penzion Flora v Jánských Lázní  ubytování
Penzion Flora v Jánských Lázní nabízí k ubytování 8 apartmá (35 lůžek) Tyto jsou tvořené každé dvěma ložnicemi a sociálním zařízením, dále sedací souprava, prostorné skříně, sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprcha), televize se satelitním příjmem, rádio přijímač. V přízemí penzionu je společenská místnost s barem a TV se satelitním příjmem, nekuřácké prostředí.

Penzion Flora ubytování v Jánských Lázní gastronomie
Penzion Vila Flóra v Jánských Lázní nabízí svým hostů možnost posezení v příjemné restauraci, které jen pro ubytované se snídané formou bufetu s možnost objednání večeře.

Ubytování penzion Flora v Jánských Lázní okolí
Největší lákadlo Jánských Lázní v zimním období představuje Skiareál s celkovou délkou tratí 11 km. Na výběr je několik obtížností od cvičných svahů po náročné sjezdové tratě. Upravováno je také přibližně 50 km běžkařských tratí. Pro sáňkaře je připravena 3,5 km dlouhá „Černohorská sáňkařská cesta. V letním období je pro návštěvníky připraveno několik značených turistických tras a cyklotras.

Ubytování v Jánských Lázní vila Flora kultura
Možnost společenského vyžití nabízí místní kino, nachází se zde veřejná knihovna, v průběhu roku se zde koná řada kulturních akcí, koncerty, nebo můžete navštívit místní restaurace či samotné lázně.